Kontakt Västbodal

Hör gärna av dig till oss i styrelsen!

För frågor eller synpunkter på hemsidan eller om vår verksamhet var vänlig kontakta oss på mailadress info@vastbodal.se

Kontaktuppgifter till 2018 års distriktsstyrelse:

Ordförande Jenny Hermansson
Ansvarig externa kontakter

????????????????????????????????????

 

 

 

 

0702-223970

jenny.hermansson@vastbodal.se

—————————————————————————————–

Vice ordförande Mushir Dizayee

 

 

 

mushir.dizayee@vastbodal.se


—————————————————————————————–

Vice ordförande Krister Björkman
Rekryteringsstöd, Senior advisor

????????????????????????????????????

0705-745276

krister.bjorkman@vastbodal.se

—————————————————————————————–

Annalena Levin
Utbildningsansvarig

 

 

 

 

 

 

 

 

 

0708-523573

annalena.levin@vastbodal.se

—————————————————————————————–

Kassör Mats Lejon
Ekonomi, medlemsregister och materielansvarig

 

 

Mats Lejon

0733-975080

mats.lejon@vastbodal.se

—————————————————————————————–

Sekreterare Sandra Påsse
Utmanar/Rover ansvarig

????????????????????????????????????

076-2012179

sandra.passe@vastbodal.se

—————————————————————————————–

Ledamot Christian Jensen Jr

IT och kommunikationsansvarig

 

 

junior@vastbodal.se

—————————————————————————————–


Ledamot Niclas Dalstrand
Kårkontakter, Lägerplatsen Gruvan

Niclas Dahlstrand

073-5334808

niclas.dahlstrand@vastbodal.se

—————————————————————————————–

 

Revisorer:

ekonomi Berne Ytterby                    

ekonomi Håkan Lindbom                    

verksamhet Eva-Marie Johansson     

verksamhet Maria Lidqvist

Sammankallande i valberedningen: Linda Myrstrand, tel 073-9862824                                   

 

Ett antal personer utanför styrelsen gör också stora insatser för scoutdistriktet.

Vårt förråd och utrustning sköts av Tony:

Tony Wingqvist, Lokal och Materielansvarig

Tony Wingqvist

073-3477333

tony.wingqvist@vastbodal.se

Linda pysslar med arrangemang

Linda Myrstrand

????????????????????????????????????

073-9862824

linda.myrstrand@vastbodal.se

 

FAKTURERINGS ADRESS TILL VÄSTBODAL:

Västbodal Scoutdistrikt

c/o Mats Lejon

Kaflegatan 3A

46140 Trollhättan